
70cc 4-taktni motocikl po povoljnoj cijeni
Pošaljite upit
Product Details of70cc 4-taktni motocikl po povoljnoj cijeni
| Specifikacija | |
| VIN (broj okvira) | ☆LRYxxxxxxxxxxxxxxxx☆ |
| Br. motora | 147FMD☆xxxxxxx☆ |
| Motor | |
| Tip | 70cc, 4-Zaveslaj, jednostruko cilindar, zračno hlađen |
| BorexStroke | 39 mm X 40,2 mm |
| Kompresija | 7.3:1 |
| Izlazna snaga, maks. (kw/o/min) | 3.5/7500 |
| Zakretni moment, maks. (NM/o/min) | 4.5/6500 |
| Paljenje | CDI |
| Sustav pokretanja | Udarac/Elektrika |
| Prijenos | 4-Brzina, ručna spojka |
| Pogonski vlak | Lanac |
| Šasija | |
| Ovjes/Prednji | Hidraulički opružni amortizer |
| Ovjes/stražnji | Hidraulički opružni amortizer |
| Kočnice/prednje | Bubanj |
| Kočnice/stražnje | Bubanj |
| Gume/prednja | 100/90-16 |
| Gume/stražnje | 130/90-15 |
| Dimenzije | |
| DxŠxV | 1800mmx750mmx995mm |
| Međuosovinski razmak | 1175 mm |
| Visina sjedala | 750 mm |
| Min. razmak od tla | 80 mm |
| Neto težina | 88 kg |
| Maksimalno opterećenje | 120 kg |
| Maksimalna brzina (km/h) | Veći ili jednak 70 |
| Sposobnost penjanja | Veći ili jednak 10 stupnjeva |
| Kapacitet spremnika goriva | 5L |
| Vrsta goriva | Bezolovni benzin s oktanskim brojem 91 ili višim |
| Potrošnja goriva | 1,8 l/100 km |
| Baterija | N/A |
| Drugi | |
| Boja | Crveno, ostalo |
| Svjetlo | Da |
| Certifikacija | N/A |
| Dimenzija pakiranja | 1480*380*830 mm |
| Pakiranje | 40'HQ 200 jedinica |



Dostava i slanje

Popularni tagovi: 70cc 4-taktni motocikl dobre cijene, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, prilagođeno, proizvedeno u Kini
Pošaljite upit
