
Benzinski teretni tricikl od 150 ccm za velika opterećenja
CP150ZH-2
| Glavni parametri | |
| Okvir vozila | 50*100 mm |
| Motor | 150CC, Zračno hlađenje |
| Kutija za teret (D*Š*V) | 1800*1300*340 mm |
| Prednja/zadnja guma | 4.50-12 |
| Stražnja osovina | Ф220 |
| Prednji amortizer | Hidraulička opruga |
| Lisnata opruga | 6 kom |
| Prednja/zadnja kočnica | Bubanj/bubanj |
| Baterija | 12V9A |
| Kapacitet spremnika goriva | 11L.Benzin |
| Ekonomična potrošnja goriva | Manje ili jednako 3,6L/100KM |
| Ukupna veličina (D*Š*V) | 3500*1300*1550 mm |
| maksimalna brzina | 60KM/H |
| N.W | 380 KG |
| Pakiranje | SKD |
| Utovar kontejnera | 40HQ: 45 jedinica |



Svi proizvodi se distribuiraju domaćim i inozemnim kupcima na tržištima autodijelova u više od 30 zemalja i regija uključujući Europu, SAD, Bliski istok i Južnu Ameriku itd. Cjelovita prodajna mreža i usluge nakon prodaje uspješno su uspostavljene.

Poslovni model u našoj tvrtki je raznolik, koji se proteže od proizvodnje, samomarketinga, izvozne trgovine i nabave. Možemo pružiti dizajn proizvoda, razvoj i strojnu obradu. Radimo s kupcima kako bismo u potpunosti razumjeli specifikacije proizvoda i zahtjeve kritične za kvalitetu i pružili duboku tehničku ekspertizu za specifične proizvodne procese. Naša misija je stvoriti obostrano korisne prilike za naše klijente i pomoći im da brzo rastu.
Dostava i slanje

P: Jeste li tvornica ili trgovačko poduzeće?
O: Mi smo profesionalcimotocikl, tricikl, motor za motocikl i motor za tricikltvornica.
P: Gdje se nalazi vaša tvornica? Kako mogu posjetiti vašu tvornicu?
O: Naša tvornica nalazi se u industrijskom parku Qinggang, okrug Bishan, Chongging, Kina.
Možete letjeti do zračne luke Chongqing, dočekat ćemo vas ovdje i pokazati vam tvornicu.
P: Što je s kontrolom kvalitete?
O: Imamo QC odjel i profesionalne QC inspektore. Svi proizvodi su strogo pregledani prije napuštanja tvornice.
P: Koliki je MOQ?
O: Općenito govoreći, MOQ je 20 Set. Jedan uzorak je OK.
P: Koje proizvode imate?
O: Mi isporučujemomotociklmotor, motor tricikl, motocikl, tricikl, motocikl na tri kotača, te rezervni dijelovi. itd..
Q:Ho postprodajnim uslugama?
O: Miopskrba zamjenskim dijelovima, tehnička podrškai zadovoljavajuću uslugu nakon prodaje.
P: Koliko je vrijeme isporuke?
A:općenitogovoreći, vrijeme isporuke je oko 9 dana nakon primitka uplate pologa.
P: Kako prevozite proizvode?
O: Morem, zrakom itd.
Popularni tagovi: Benzinski teretni tricikl od 150 ccm za velika opterećenja
Pošaljite upit
