
100cc 2-taktni klasični Bajaj Boxer motocikl
Pošaljite upit
Product Details of100cc 2-taktni klasični Bajaj Boxer motocikl
| Specifikacija | |
| VIN (broj okvira) | ☆LRYxxxxxxxxxxxxxxxx☆ |
| Br. motora | 156FMD☆xxxxxxxxx☆ |
| Motor | |
| Tip | 100cc, 4-Zaveslaj, jednostruki cilindar, zračno hlađen |
| BorexStroke | 50 mm X 50 mm |
| Kompresija | 6.6:1 |
| Izlazna snaga, maks. (kw/o/min) | 6.1/7000 |
| Zakretni moment, maks. (NM/o/min) | 8.55/7500 |
| Paljenje | CDI |
| Sustav pokretanja | Udarac/Elektrika |
| Prijenos | 4-Brzina, ručna spojka |
| Pogonski vlak | Lanac |
| Šasija | |
| Ovjes/Prednji | Hidraulički opružni amortizer |
| Ovjes/stražnji | Hidraulički opružni amortizer |
| Kočnice/prednje | Bubanj |
| Kočnice/stražnje | Bubanj |
| Gume/prednja | 2.75-17 6PR |
| Gume/stražnje | 3.00-17 6PR |
| Dimenzije | |
| DxŠxV | 2000mmx750mmx1070mm |
| Međuosovinski razmak | 1285 mm |
| Visina sjedala | 660 mm |
| Min. razmak od tla | 180 mm |
| Neto težina | 110 kg |
| Maksimalno opterećenje | 150 kg |
| Maksimalna brzina (km/h) | Veći ili jednak 85 |
| Sposobnost penjanja | Veći ili jednak 20 stupnjeva |
| Kapacitet spremnika goriva | 12L |
| Vrsta goriva | Bezolovni benzin s oktanskim brojem 91 ili višim |
| Potrošnja goriva | 2,1L/100km |
| Baterija | 12V/7Ah |
| Drugi | |
| Boja | Crvena, plava, zelena, crna, ostalo |
| Svjetlo | Da |
| Certifikacija | N/A |
| Pakiranje | 40'HQ 174 jedinice |
Uzorak motora od 100 ccm





Dostava i slanje

Popularni tagovi: 100cc 2-taktni klasični bajaj boxer motocikl, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, prilagođeno, proizvedeno u Kini
Pošaljite upit
