
50cc 4-taktni klasični motocikl
Pošaljite upit
Product Details of50cc 4-taktni klasični motocikl
| Specifikacija | |
| VIN (broj okvira) | ☆LRYxxxxxxxxxxxxxxxx☆ |
| Br. motora | 139FMD☆xxxxxxxxx☆ |
| Motor | |
| Tip | 48cc, 4-Udarac, jednostruko cilindar, zračno hlađen |
| BorexStroke | 39 mm X 40,2 mm |
| Kompresija | 7.3:1 |
| Izlazna snaga, maks. (kw/o/min) | 2.3/7500 |
| Zakretni moment, maks. (NM/o/min) | 3/6500 |
| Paljenje | CDI |
| Sustav pokretanja | Udarac/Elektrika |
| Prijenos | 4-Brzina, ručna spojka |
| Pogonski vlak | Lanac |
| Šasija | |
| Ovjes/Prednji | Hidraulički opružni amortizer |
| Ovjes/stražnji | Hidraulički opružni amortizer |
| Kočnice/prednje | Bubanj |
| Kočnice/stražnje | Bubanj |
| Gume/prednja | 2.25-17 |
| Gume/stražnje | 2.50-17 |
| Dimenzije | |
| DxŠxV | 1780 mm x 735 mm x 1030 mm |
| Međuosovinski razmak | 1175 mm |
| Visina sjedala | 750 mm |
| Min. razmak od tla | 80 mm |
| Neto težina | 70 kg |
| Maksimalno opterećenje | 90 kg |
| Maksimalna brzina (km/h) | Veći ili jednak 50 |
| Sposobnost penjanja | Veći ili jednak 10 stupnjeva |
| Kapacitet spremnika goriva | 5L |
| Vrsta goriva | Bezolovni benzin s oktanskim brojem 91 ili višim |
| Potrošnja goriva | 1,5L/100km |
| Baterija | 12v4ah |
| Drugi | |
| Boja | Crveno, ostalo |
| Svjetlo | Da |
| Certifikacija | N/A |
| Dimenzija pakiranja | 1480*380*830 mm |
| Pakiranje | 40'HQ 240 jedinica |











Dostava i slanje

Popularni tagovi: 50cc 4-taktni klasični motocikl, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, prilagođeno, proizvedeno u Kini
Pošaljite upit
