
Prodajem kineski motocikl Honda CG125
CG125 razvijen je izCB125za tržišta zemalja u razvoju. Dva su modela bila vrlo slična, s mnogo zajedničkih dijelova. Glavna razlika bila je u gornjim krajevima: CB je imao brijeg iznad glave (OHC). Jedna mana kod mnogih Honda OHC motora tog doba (općenito označenih kao CB) bila je ta da su imali tendenciju trošenja ležajeva bregastog vratila ako se preskoči izmjena ulja. CG motor razvijen je posebno za rješavanje ovog problema (između ostalih) jer je Honda shvatila da vozači u zemljama u razvoju provode malo ili nimalo preventivnog održavanja. Kako bi bicikl bio pouzdaniji uz minimalno servisiranje, CG125 koristi gornje ventile (OHV) s potisnim polugama, perivim pjenastim filtrom za zrak i potpuno zatvorenim lancem. Potpuno zatvoreni lanac izbačen je 2004
| Specifikacija | |
| VIN (broj okvira) | ☆LRYxxxxxxxxxxxxxxxx☆ |
| Br. motora | 156FMD☆xxxxxxxxx☆ |
| Motor | |
| Tip | 124cc, 4-Strake, singl cilindar, zračno hlađen |
| BorexStroke | 56,5 mm X 49,5 mm |
| Kompresija | 9.0:1 |
| Izlazna snaga, maks. (kw/o/min) | 7.8/9000 |
| Zakretni moment, maks. (NM/o/min) | 8.2/7500 |
| Paljenje | CDI |
| Sustav pokretanja | Udarac/Elektrika |
| Prijenos | 5-Brzina, ručna spojka |
| Pogonski vlak | Lanac |
| Šasija | |
| Ovjes/Prednji | Hidraulički opružni amortizer |
| Ovjes/stražnji | Hidraulički opružni amortizer |
| Kočnice/prednje | Bubanj |
| Kočnice/stražnje | Bubanj |
| Gume/prednja | 2.50-18 6PR |
| Gume/stražnje | 2.75-18 6PR |
| Dimenzije | |
| DxŠxV | 1920mmx730mmx1030mm |
| Međuosovinski razmak | 1220 mm |
| Visina sjedala | 740 mm |
| Min. razmak od tla | 150 mm |
| Neto težina | 93 kg |
| Maksimalno opterećenje | 150 kg |
| Maksimalna brzina (km/h) | Veći ili jednak 85 |
| Sposobnost penjanja | Veći ili jednak 15 stupnjeva |
| Kapacitet spremnika goriva | 10L |
| Vrsta goriva | Bezolovni benzin s oktanskim brojem 91 ili višim |
| Potrošnja goriva | 2,1L/100km |
| Baterija | 12V/7Ah |
| Drugi | |
| Boja | Crvena, plava, zelena, crna, ostalo |
| Svjetlo | Da |
| Certifikacija | N/A |
| Dimenzija pakiranja | 1480*380*830 mm |
| Pakiranje | 40'HQ 128 jedinica, 240 jedinica u CKD |




Dostava i slanje

Popularni tagovi: kina honda cg125 motocikl na prodaju, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, prilagođeno, proizvedeno u Kini
Pošaljite upit
